| اندازه | 22*14*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 500 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| مایع داخل | خنک کننده خنک کننده |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 31*28.5*3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 2000 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مایع داخل | مایع خنک کننده |
| رنگ ها | سفید، آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 31*28.5*3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 2000 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مایع داخل | مایع خنک کننده |
| رنگ ها | سفید، آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 36*21*1.8 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1100 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی، بدون BPA |
| مایع داخل | ژل خنک کننده، غیر سمی |
| رنگ ها | سفید |
| اندازه | 15 * 10 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 200 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | SAP CMC |
| رنگ | سیاه و سفید و غیره |
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.2cm |
|---|---|
| ظرفیت | 200 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پوسته سخت HDPE مواد غذایی |
| داخل لبخند | ژل خنک کننده (SAP) |
| تایپ کنید | حرارتی |
| اندازه | 20*18*3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 800 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مایع داخل | مایع خنک کننده |
| رنگ ها | سفید، آبی، می تواند سفارشی شود |
| نام محصول | بسته های سرد ژل یخ قابل استفاده قابل استفاده مجدد از کیسه یخ قابل حمل آبی قابل استفاده مجدد |
|---|---|
| اندازه | 16.5 * 10 * 2 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 200 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | شیره |
| اندازه | 17.5*9*3.5cm / 19*8*2cm /16.5*7.4*2cm |
|---|---|
| وزن | 500 میلی لیتر / 350 میلی لیتر / 200 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| مایع داخل | ژل خنک کننده SAP |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود |
| نام محصول | جعبه یخ پلاستیکی آجری شیر سردکن فریزر تازه نگه داشتن با گواهی FDA |
|---|---|
| اندازه | 20.5 * 10 * 5.5 سانتی متر |
| ظرفیت | 600 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | HDPE |
| مواد داخلی | پودر خنک کننده |