| نام محصول | جعبه حامل واکسن کوچک قابل حمل 4L را برای ذخیره سازی 2-8 درجه سانتیگراد سفارشی کنید |
|---|---|
| بعد خارجی | 23 * 17 * 17cm |
| بعد داخلی | 21 * 14 * 14cm |
| ظرفیت | 4L |
| وزن | 1 کیلوگرم |
| نام محصول | جعبه کوچک کولر جعبه حامل معرف ویروس برای حمل و نقل طولانی مدت |
|---|---|
| بعد خارجی | 23*17*17 سانتی متر |
| ابعاد داخلی | 21*14*14 سانتی متر |
| ظرفیت | 4 لیتر |
| وزن | 1 کیلوگرم |
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | رنگارنگ؛ سفارشی |
| نام محصول | صفحه سرد یوتکتیک قابل استفاده مجدد با مواد تغییر فاز PCM با کاربردهای مختلف |
|---|---|
| اندازه | 24.5*24.5*2.5cm یا سفارشی |
| ظرفیت | 1200 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE |
| مواد داخلی | SAP/CMC/PCM |