| اندازه | 17.5 * 4 * 7cm |
|---|---|
| وزن | 400 گرم |
| مواد بیرونی | پودر سخت HDPE مواد غذایی |
| در داخل مایکروویو | ژل SAP خنک کننده |
| رنگ | آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 13.5 * 13.5 * 2CM /5.04 * 5.04 * 0.55 اینچ / هر یخ بسته |
|---|---|
| ظرفیت | 200 g / pcs / 3oz / هر یخ بسته |
| مواد بیرونی | پوسته سخت HDPE مواد غذایی |
| داخل لبخند | ژل خنک کننده (SAP) |
| تایپ کنید | حرارتی |
| اندازه | 10.8 * 5.8 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 130 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | SAP CMC |
| رنگ | سیاه و سفید و غیره |
| اندازه | 13.5 * 13.5 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | SAP CMC |
| رنگ | سیاه و سفید و غیره |
| اندازه | 10.8 * 5.8 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 130 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز آبی و دیگران |
| اندازه | 15*10*2 سانتی متر / عدد |
|---|---|
| وزن | 200 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز آبی و دیگران |
| اندازه | 17.5 * 4 * 7 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 400 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه غذایی |
| داخل مایع | ژل خنک کننده SAP |
| رنگها | آبی ، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 17.5 * 4 * 7 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 400 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| مایع داخل | ژل خنک کننده SAP |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود |
| وزن | 70 گرم |
|---|---|
| مواد بیرونی | پلی اتیلن با چگالی بالا |
| مایع داخل | SAP CMC PCM |
| رنگ ها | قرمز، آبی، زرد، می تواند سفارشی شود |
| گواهینامه ها | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| وزن | 100 گرم |
|---|---|
| مواد بیرونی | پلی اتیلن با چگالی بالا |
| مایع داخل | خنک کننده SAP CMC PCM |
| رنگ ها | قرمز، آبی، زرد، می تواند سفارشی شود |
| گواهینامه ها | FDA SGS MSDS CPSIA CE |