| نام محصول | من هم سعی کردم دو بطری خالی را به هم وصل کنم |
|---|---|
| اندازه | 23.5 * 6 * 3 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 330 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE |
| مواد داخلی | SAP/CMC/PCM |
| اندازه | 15*10*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | ژل خنک کننده |
| رنگ ها | سفید قرمز زرد آبی |
| اندازه | 6.4 * 1.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 45 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | شیره |
| رنگ | سیاه و سفید و غیره |
| اندازه | 10.8 * 5.8 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 130 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز آبی و دیگران |
| نام محصول | چیلرهای ناهار یخ بنتو درجه غذایی OEM / ODM بسته های یخ فوق العاده نازک برای کودکان |
|---|---|
| اندازه | 17.2 * 10.5 * 1 سانتی متر |
| ظرفیت | 150 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE قابل استفاده مجدد |
| مواد داخلی | SAP یا CMC یا PCM |
| اندازه | 13.5 * 13.5 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | SAP CMC |
| رنگ | سیاه و سفید و غیره |
| اندازه | 30*20*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی، بدون BPA |
| مایع داخل | ژل خنک کننده، غیر سمی |
| رنگ ها | سفید |
| اندازه بیرونی | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| اندازه داخلی | 14 * 14 * 12cm |
| لوازم جانبی | موج خنک فرم شکل موج |
| اندازه یخ بسته یخ | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
| تایپ کنید | بطری های شیر را سرد نگه دارید |
| اندازه بیرونی | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| اندازه داخلی | 14 * 14 * 12cm |
| لوازم جانبی | موج خنک فرم شکل موج |
| اندازه یخ بسته یخ | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
| تایپ کنید | بطری های شیر را سرد نگه دارید |
| اندازه بیرونی | 15*15*14 سانتی متر |
|---|---|
| اندازه داخلی | 14*14*12 سانتی متر |
| تجهیزات جانبی | پک کولر موجی |
| اندازه برای بسته یخ | 14.5 * 11.5 * 4.8 سانتی متر |
| تایپ کنید | قوطی های بطری شیر را سرد نگه دارید |