| نام محصول | -22C بزرگ آجرهای یخ تغییر فاز مواد پلاستیکی یوتکتیک صفحه سرد برای انجماد |
|---|---|
| اندازه | 30 * 20 * 2 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 1000 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | مواد تغییر فاز PCM |
| اندازه | 11.57 * 11.57 * 4.46cm |
|---|---|
| وزن | 360 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد درونی | pcm |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان سفارشی کرد |
| اندازه | 10.8 * 5.8 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 100 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه | 12 * 5.8 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 100 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | رنگارنگ؛ سفارشی |
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه | 21 * 10 * 3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 450 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلی اتیلن با چگالی بالا مواد غذایی |
| داخل لبخند | فوق العاده جذب پلیمر |
| تایپ کنید | حرارتی |
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | رنگارنگ؛ سفارشی |