| اندازه | 20 * 12 * 3.5cm |
|---|---|
| وزن | 600 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه | 21 * 10 * 3.5cm |
|---|---|
| وزن | 450 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه | 12 * 7.8 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 150 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه | 14.3 * 7.7 * 3.8 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 280 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نام محصول | مواد تغییر فاز پلاستیک HDPE ژل یخ PCM بسته های بزرگ برای جعبه خنک کننده |
|---|---|
| اندازه | شخصی سازی |
| ظرفیت | شخصی سازی |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | مواد تغییر فاز PCM |
| اندازه | 10.2 * 3.3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| در داخل مایکروویو | ژل گرم |
| رنگ | آبی، می توان سفارشی، MOQ 3000pcs است |
| نام محصول | پن انسولین کولر کیسه پزشکی جیبی برای نگهداری روزانه داروها |
|---|---|
| اندازه | 17.1*3.3*1.8cm، 18.9*4.8*3.2cm، 17.3*6.4*4.1cm |
| ظرفیت | 60 میلی لیتر، 150 میلی لیتر، 290 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE |
| مواد داخلی | SAP/CMC/PCM |
| اندازه | 31*28.5*3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 2000 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| مایع داخل | خنک کننده خنک کننده |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 12 * 5.8 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 100 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| در داخل مایکروویو | خنک کننده |
| رنگ | آبی، سفارشی |
| اندازه | 28*12*3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 800 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |