| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.2 سانتی متر |
|---|---|
| ظرفیت | 200 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پوسته سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| داخل مایع | ژل خنک کننده (SAP) |
| نوع | حرارتی |
| نام محصول | بسته خنک کننده یخ پلاستیکی سخت پلاستیکی HDPE قابل جابجایی شیر مادر تزریقی |
|---|---|
| اندازه | 20.5 * 10 * 5.5 سانتی متر |
| ظرفیت | 600 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | HDPE |
| مواد داخلی | پودر خنک کننده |
| نام محصول | Medicool Insulin Protector Compact Case 2 Freezer Cooling Pack 10 Hours Cool for Diabetes |
|---|---|
| اندازه | 17.5*7*4cm، 19*8*4.5cm، 20*9*5cm |
| حجم | 300 گرم، 320 گرم، 350 گرم |
| استفاده | انسولین، واکسن، خنک کننده دارو |
| مواد | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| اندازه | 22.5 * 18.5 * 3.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | ژل خنک کننده / SAP / CMC / PCM |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود |
| نام محصول | من هم سعی کردم دو بطری خالی را به هم وصل کنم |
|---|---|
| اندازه | 23.5 * 6 * 3 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 330 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE |
| مواد داخلی | SAP/CMC/PCM |
| نام محصول | بسته یخ پلاستیکی، بسته ژل فریزر برای خنک کردن نوشیدنی قفسه شراب |
|---|---|
| اندازه | 21 * 13.5 * 1.5 یا سفارشی |
| ظرفیت | 560 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE |
| مواد داخلی | SAP/CMC/PCM |
| نام محصول | بسته یخ ژل پوسته پلاستیکی سخت برای طرفداران |
|---|---|
| اندازه | 16.5 * 8.8 * 3.5 سانتی متر |
| وزن | 400 گرم |
| رنگ | می تواند سفارشی شود |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| اندازه | 12.2*12.2*1.2cm 17.8*12.2*1.2cm 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| ظرفیت | 130 میلی لیتر 200 میلی لیتر 160 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| داخل مایع | ژل خنک کننده |
| نوع | حرارتی |
| نام محصول | کولرهای خنک و خنک کولر یخچال نازک |
|---|---|
| ماده | پلاستیک HDPE با مایع خنک کننده ژل |
| اندازه | 12.2 * 12.2 * 1.2cm؛ 12.2 * 12.2 * 1.4cm؛ 13.3 * 12.7 * 1.3cm |
| وزن | 130 گرم؛ 180 گرم؛ 160 گرم |
| رنگ | می تواند سفارشی |
| اندازه | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
|---|---|
| وزن | 480 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |