| اندازه | 16.5 * 10 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه | 16.5 * 10 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه | قطر: 2.5cm طول: 20cm |
|---|---|
| وزن | 80 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | SAP CMC |
| رنگ | سیاه و سفید و غیره |
| اندازه | می تواند سفارشی |
|---|---|
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ قابل تنظیم است |
| نوع بسته بندی | می تواند سفارشی |
| مواد بیرونی | پلی اتیلن |
|---|---|
| در داخل مایکروویو | ژل |
| رنگ | زرد |
| گواهینامه ها | FDA SGS MSDS CPSIA |
| نوع بسته بندی | کارتن |
| اندازه | 28*12*3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 800 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.2cm |
|---|---|
| وزن | 200 گرم |
| مواد خارج | درجه غذایی HDPE |
| داخل مواد | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ سفارشی |
| نام محصول | مواد تغییر فاز HDPE پلاستیک 1700 میلی لیتر PCM Ice Pack جعبه یخ بزرگ برای جعبه خنک کننده |
|---|---|
| اندازه | 39 * 23 * 2.5 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 1700 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | مواد تغییر فاز |
| نام محصول | پک کولر یخی پلاستیکی سخت پلاستیکی قابل حمل HDPE شیر مادر تزریقی |
|---|---|
| اندازه | 20.5 * 10 * 5.5 سانتی متر |
| ظرفیت | 600ml |
| مواد بیرونی | HDPE |
| مواد داخلی | پودر خنک کننده |
| اندازه | 62*42*3.4 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 7500 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | ژل خنک کننده |
| رنگ ها | سفید آبی |