| اندازه | 14.5 * 11.5 * 4.8 سانتی متر |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | می تواند سفارشی شود |
| اندازه | قابل تنظیم است |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه غذایی HDPE |
| مواد داخلی | خنک کننده ژل یا پودر |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ قابل تنظیم است |
| نوع بسته بندی | قابل تنظیم است |
| اندازه | 30*20*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی، بدون BPA |
| مایع داخل | ژل خنک کننده، غیر سمی |
| رنگ ها | سفید |
| اندازه | قطر: 21.5 سانتی متر، ضخامت: 2.5 سانتی متر |
|---|---|
| ظرفیت | 730 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پوسته سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| داخل مایع | مواد گرمایش +55 درجه سانتیگراد |
| تایپ کنید | حرارتی |
| اندازه | قطر: 21.5 سانتی متر، ضخامت: 2.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 730 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | ژل گرم کننده |
| رنگ ها | آبی، قابل سفارشی کردن است، MOQ 3000 عدد است |
| اندازه | قابل سفارشی سازی است |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل یا پودر خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | 21 * 10 * 5.2cm |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه غذایی HDPE |
| مواد داخلی | پودر |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ قابل تنظیم است |
| نوع بسته بندی | قابل تنظیم است |
| اندازه | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ قابل تنظیم است |
| نوع بسته بندی | قابل تنظیم است |
| نام محصول | FDA صفحه بسته یخ سرد قابل استفاده مجدد با پلاستیک سخت و آرم چاپ شده را برای کیسه خنک تأیید کرد |
|---|---|
| اندازه | 16.5 * 7.4 * 2 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 200 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک PE |
| مواد داخلی | شیره |
| اندازه | 21 * 10 * 5.2cm |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه غذایی HDPE |
| مواد داخلی | پودر |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ قابل تنظیم است |
| نوع بسته بندی | قابل تنظیم است |