| اندازه | 21.5 * 14.5 * 2.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 650 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | قابل سفارشی سازی |
| اندازه | 20*12*3.5 سانتی متر |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | 21.5 * 14.5 * 2.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 650 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | قابل سفارشی سازی |
| اندازه | 21.5 * 14.5 * 2.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 650 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | قابل سفارشی سازی |
| اندازه | 12.2 * 12.2 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 180 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | را می توان سفارشی کرد |
| اندازه | 32.5 * 22.5 * 3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | SAP CMC PCM |
| رنگ ها | آبی |
| اندازه | 17.2 * 10.5 * 1cm |
|---|---|
| وزن | 150 گرم |
| مواد بیرونی | پودر سخت HDPE مواد غذایی |
| در داخل مایکروویو | شیره |
| رنگ | آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 14.3*7.7*3.8cm؛ 17.3*9.8*3.8cm؛ 21*11.6*3.8cm |
|---|---|
| وزن | 280 گرم، 450 گرم، 650 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
|---|---|
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد درونی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | می تواند سفارشی |
| اندازه | 16.5 * 9.7 * 3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 400 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |