| تایپ کنید | 700 پارچه آکسفورد عایق بندی شده خنک ترین جعبه یخ خنک برای حمل و نقل واکسن پزشکی |
|---|---|
| اندازه بیرونی | 38.2 * 38.2 * 38.2 سانتی متر |
| ظرفیت | 27 لیتر |
| استفاده برای | برای قوطی، غذا، دارو، واکسن |
| تجهیزات جانبی | بسته های ژل |
| مواد داخلی | الیاف شیشه یا سیلیکون |
|---|---|
| مواد بیرونی | فیلم های آلومینیومی |
| رنگ | نقره |
| کاربرد | عایق |
| هدایت حرارتی | ≤0.003W/(mk) |
| تایپ کنید | جعبه کولر جاروبرقی |
|---|---|
| اندازه بیرونی برای جعبه EPP | 36*22*25 سانتی متر |
| اندازه داخلی برای جعبه EPP | 47*31*36.5 سانتی متر |
| ظرفیت جعبه EPP | 19.8 لیتر |
| مواد بیرونی | پارچه آکسفورد |
| تایپ کنید | جعبه کولر جاروبرقی |
|---|---|
| اندازه بیرونی برای جعبه EPP | 36*22*25 سانتی متر |
| اندازه داخلی برای جعبه EPP | 47*31*36.5 سانتی متر |
| ظرفیت جعبه EPP | 19.8 لیتر |
| مواد بیرونی | پارچه آکسفورد |
| تایپ کنید | جعبه کولر جاروبرقی |
|---|---|
| اندازه بیرونی برای جعبه EPP | 23*17*17 سانتی متر |
| اندازه داخلی برای جعبه EPP | 21*14*14 سانتی متر |
| ظرفیت جعبه EPP | 4 L |
| مواد بیرونی | پارچه آکسفورد |
| مواد داخلی | PU فوم/PU+خلاء پانل عایق |
|---|---|
| مواد بیرونی | پوسته پلاستیکی PE/کیسه پارچه ای آکسفورد/ورق آلومینیوم |
| اندازه بیرونی | 44*30*33 سانتی متر |
| اندازه داخلی | 36*22*25 سانتی متر |
| جلد | 19 لیتر |
| مواد داخلی | الیاف شیشه یا سیلیکون |
|---|---|
| مواد بیرونی | فیلم های آلومینیومی |
| رنگ | نقره |
| کاربرد | عایق |
| هدایت حرارتی | ≤0.003W/(mk) |
| تایپ کنید | جعبه خلاء خنک کننده |
|---|---|
| اندازه بیرونی برای جعبه EPP | 23 * 17 * 17 سانتی متر |
| اندازه اینتر برای جعبه EPP | 21 * 14 * 14 سانتی متر |
| ظرفیت جعبه EPP | 4 لیتر |
| مواد بیرونی | پارچه اکسفورد |
| مواد داخلی | فیبر شیشه یا سیلیکون |
|---|---|
| مواد بیرونی | فیلم های آلومینیومی |
| رنگ | نقره |
| کاربرد | عایق |
| رسانایی گرمایی | ≤0.003W/(mk) |
| تایپ کنید | جعبه کولر خلاء |
|---|---|
| اندازه بیرونی برای جعبه EPP | 47.5 * 47.5 * 47.5 سانتی متر |
| اندازه اینتر برای جعبه EPP | 36 * 22 * 25cm |
| ظرفیت جعبه EPP | 59L |
| مواد بیرونی | پارچه آکسفورد |