| تایپ کنید | مواد عایق حرارت |
|---|---|
| ضخامت | 1.5CM و سفارشی |
| هدایت حرارتی | ≤0.002 W / MK |
| تراکم | ≤5kg / m2 |
| قدرت فشرده سازی | ≥0.12MPa |
| تایپ کنید | جعبه بستنی |
|---|---|
| اندازه بیرونی | 47.5 * 33 * 37.5CM |
| ظرفیت | 24 لیتر |
| استفاده برای | حمل و نقل بستنی |
| تجهیزات جانبی | بسته های ژل |
| تایپ کنید | مواد عایق حرارت |
|---|---|
| ضخامت | 1.5CM |
| هدایت حرارتی | ≤0.002 W / MK |
| هسته مواد | فیبر شیشه ای فوق العاده |
| اندازه بیرونی برای جعبه EPP | 420 * 250 * 260 میلیمتر |
| نوع | مواد عایق حرارتی |
|---|---|
| ضخامت | 1.5 سانتی متر و سفارشی |
| رسانایی حرارتی | ≤0.002 W/mk |
| تراکم | ≤5 کیلوگرم در متر مربع |
| مقاومت فشاری | ≥0.12MPa |
| تایپ کنید | جعبه کولر جاروبرقی |
|---|---|
| اندازه بیرونی برای جعبه EPP | 58*38*54 سانتی متر |
| اندازه داخلی برای جعبه EPP | 53*30*47 سانتی متر |
| ظرفیت جعبه EPP | 74.7 لیتر |
| مواد بیرونی | پارچه آکسفورد |
| تایپ کنید | عایق بندی شده |
|---|---|
| اندازه بیرونی برای جعبه EPP | 92.5 * 52.5 * 65cm |
| اندازه اینتر برای جعبه EPP | 83 * 45 * 55 سانتی متر |
| ظرفیت جعبه EPP | 205 لیتر |
| مواد بیرونی | پارچه ضد آفتاب آکسفورد |
| تایپ کنید | جعبه خلاء خنک کننده |
|---|---|
| اندازه بیرونی برای جعبه EPP | 470x310x365mm |
| اندازه اینتر برای جعبه EPP | 360x220x250mm |
| ظرفیت جعبه EPP | 19.8 لیتر |
| مواد بیرونی | پارچه اکسفورد |
| تایپ کنید | جعبه خلاء خنک کننده |
|---|---|
| اندازه بیرونی برای جعبه EPP | 23 * 17 * 17 سانتی متر |
| اندازه اینتر برای جعبه EPP | 21 * 14 * 14 سانتی متر |
| ظرفیت جعبه EPP | 4 لیتر |
| مواد بیرونی | پارچه اکسفورد |
| تایپ کنید | عایق بندی شده |
|---|---|
| اندازه بیرونی برای جعبه EPP | 63 * 47.5 * 43cm |
| اندازه اینتر برای جعبه EPP | 56.8 * 41.5 * 40.2cm |
| ظرفیت جعبه EPP | 94 لیتر |
| مواد بیرونی | پلی اتیلن |
| نوع | جعبه کولر جاروبرقی |
|---|---|
| اندازه بیرونی برای جعبه EPP | 58*38*54 سانتی متر |
| اندازه داخلی برای جعبه EPP | 53*30*47 سانتی متر |
| ظرفیت جعبه EPP | 74.7 لیتر |
| مواد بیرونی | پارچه آکسفورد |