| تایپ کنید | جعبه بستنی |
|---|---|
| اندازه بیرونی | 63 * 47.5 * 43cm |
| اندازه داخلی | 56.8 * 41.5 * 40.2cm |
| ظرفیت | 94 لیتر |
| استفاده برای | حمل و نقل بستنی |
| اندازه | 16.5 * 10 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.2cm |
|---|---|
| وزن | 200 گرم |
| مواد خارج | درجه غذایی HDPE |
| داخل مواد | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ سفارشی |
| تایپ کنید | جعبه خلاء خنک کننده |
|---|---|
| اندازه بیرونی برای جعبه EPP | 23 * 17 * 17 سانتی متر |
| اندازه اینتر برای جعبه EPP | 21 * 14 * 14 سانتی متر |
| ظرفیت جعبه EPP | 4 لیتر |
| مواد بیرونی | پارچه اکسفورد |
| تایپ کنید | جعبه خلاء خنک کننده |
|---|---|
| اندازه بیرونی برای جعبه EPP | 23 * 17 * 17 سانتی متر |
| اندازه اینتر برای جعبه EPP | 21 * 14 * 14 سانتی متر |
| ظرفیت جعبه EPP | 4 لیتر |
| مواد بیرونی | پارچه اکسفورد |
| تایپ کنید | جعبه کولر خلاء |
|---|---|
| اندازه بیرونی برای جعبه EPP | 47.5 * 47.5 * 47.5 سانتی متر |
| اندازه اینتر برای جعبه EPP | 36 * 22 * 25cm |
| ظرفیت جعبه EPP | 59L |
| مواد بیرونی | پارچه آکسفورد |
| نام محصول | مواد عایق حرارتی جعبه کولر پزشکی برد VPU قابل اتصال |
|---|---|
| بعد خارجی | 30x30x3 سانتی متر |
| داخل مواد | پنل عایق PU + خلاء |
| هدایت حرارتی | <0.0025w/mk |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| نام محصول | جعبه خنک کننده پزشکی PU-VIP با زنجیره سرد کنترل دمای پایین 2-8 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| بعد خارجی | 38.2 * 38.2 * 38.2 سانتی متر |
| بعد داخلی | 30*30*30 سانتی متر |
| ظرفیت | 27 لیتر |
| وزن | 2.03 کیلوگرم |
| نام محصول | جعبه خنک کننده پزشکی PU-VIP با زنجیره سرد کنترل دمای پایین 2-8 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| ابعاد خارجی | 38.2 * 38.2 * 38.2 سانتی متر |
| ابعاد داخلی | 30*30*30 سانتی متر |
| ظرفیت | 27 لیتر |
| وزن | 2.03 کیلوگرم |
| نام محصول | جعبه حامل واکسن کوچک قابل حمل 4 لیتری را برای ذخیره سازی 2 تا 8 درجه سانتی گراد سفارشی کنید |
|---|---|
| ابعاد خارجی | 23*17*17 سانتی متر |
| ابعاد داخلی | 21*14*14 سانتی متر |
| ظرفیت | 4 لیتر |
| وزن | ۱ کیلوگرم |