| اندازه | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| وزن | 1500 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | سفارشی |
| اندازه | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| وزن | 1500 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | سفارشی |
| اندازه | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| وزن | 1500 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیطی |
| داخل مایع | SAP CMC |
| رنگها | سفارشی |
| اندازه | 64.8 * 20 * 4.2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 4200 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | آبی، میتونه سفارشی بشه |
| اندازه | 34.8 * 22.4 * 3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1800 گرم - 2000 گرم |
| مواد بیرونی | FDA HDPE را تایید کرد |
| مایع داخل | پلیمر سوپر جاذب |
| رنگ ها | آبی |
| اندازه | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| وزن | 1500 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | سفارشی |
| اندازه | 10.8 * 5.8 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 100 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز |
| نام محصول | جعبه خنک کننده بستنی عایق شده قابل حمل 23.5 لیتری با یخ -22 درجه |
|---|---|
| ابعاد خارجی | 45*31*35 سانتی متر |
| ابعاد داخلی | 38*23*27 سانتی متر |
| ظرفیت | 23.5 لیتر |
| وزن | 2.03 کیلوگرم |
| نام محصول | جعبه حامل واکسن کوچک قابل حمل 4 لیتری را برای ذخیره سازی 2 تا 8 درجه سانتی گراد سفارشی کنید |
|---|---|
| ابعاد خارجی | 23*17*17 سانتی متر |
| ابعاد داخلی | 21*14*14 سانتی متر |
| ظرفیت | 4 لیتر |
| وزن | ۱ کیلوگرم |
| اندازه | 35x15x3.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1500 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز |