| تایپ کنید | 700 پارچه آکسفورد عایق بندی شده خنک ترین جعبه یخ خنک برای حمل و نقل واکسن پزشکی |
|---|---|
| اندازه بیرونی | 38.5 * 29 * 23.5 سانتی متر |
| ظرفیت | 26 لیتر |
| استفاده برای | برای قوطی، غذا، دارو، واکسن |
| تجهیزات جانبی | بسته های ژل |
| اندازه | 17.5 * 9 * 3.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 500 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| تایپ کنید | 700 پارچه آکسفورد عایق بندی شده خنک ترین جعبه یخ خنک برای حمل و نقل واکسن پزشکی |
|---|---|
| اندازه بیرونی | 38.2 * 38.2 * 38.2 سانتی متر |
| ظرفیت | 27 لیتر |
| استفاده برای | برای قوطی، غذا، دارو، واکسن |
| تجهیزات جانبی | بسته های ژل |
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 260 گرم |
| مواد بیرونی | درجه غذایی PP |
| رنگ | را می توان سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 260 گرم |
| مواد بیرونی | درجه غذایی PP |
| رنگ | را می توان سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.2cm |
|---|---|
| وزن | 260 گرم |
| مواد بیرونی | مواد غذایی درجه PP |
| رنگ | قابل تنظیم است |
| نوع بسته بندی | قابل تنظیم است |
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.2cm |
|---|---|
| وزن | 260 گرم |
| مواد بیرونی | مواد غذایی درجه PP |
| رنگ | قابل تنظیم است |
| نوع بسته بندی | قابل تنظیم است |
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.2cm |
|---|---|
| وزن | 260 گرم |
| مواد بیرونی | مواد غذایی درجه PP |
| رنگ | قابل تنظیم است |
| نوع بسته بندی | قابل تنظیم است |
| اندازه | 17.5 * 9 * 3.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 500 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 260 گرم |
| مواد بیرونی | درجه غذایی PP |
| رنگ | را می توان سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | قابل سفارشی سازی است |