| Size | 43.8*22*3cm |
|---|---|
| Weight | 2400g |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| Inside liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Can be customized |
| اندازه | 43.8 * 22 * 3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 2400 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | پلیمر سوپر جاذب |
| رنگ ها | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | 36x21x1.8 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1100 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | سفارشی |
| اندازه | 43.8 * 22 * 3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 2400 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | پلیمر سوپر جاذب |
| رنگ ها | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | 32.5x22.5x2cm |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | سفارشی |
| اندازه | 25*20*3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 800 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | خنک کننده غیر سمی |
| رنگ ها | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | 36*21*1.8 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1100 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE |
| مایع داخل | شیره |
| رنگ ها | آبی، سفید |
| اندازه | 32.5x22.5x2cm |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | سفارشی |
| اندازه | قطر: 2.5cm طول: 20cm |
|---|---|
| وزن | 80 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | SAP CMC |
| رنگ | سیاه و سفید و غیره |
| اندازه | قطر: 2.5 سانتی متر طول: 20 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 80 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز آبی و دیگران |