| اندازه | 10*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 100 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز |
| اندازه | 19*7*1 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 100G |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | قابل سفارشی سازی |
| اندازه | 19*7*1 سانتی متر یا سفارشی |
|---|---|
| وزن | 100 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | قابل سفارشی سازی |
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.4 سانتی متر |
|---|---|
| ظرفیت | 260 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پوسته سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| داخل مایع | ژل خنک کننده (SAP) |
| نوع | حرارتی |
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.4 سانتی متر |
|---|---|
| ظرفیت | 260 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پوسته سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| داخل مایع | ژل خنک کننده (SAP) |
| نوع | حرارتی |
| اندازه | 15 * 10 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 200 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخل | ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه | 7*7*1.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 45 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | را می توان سفارشی کرد |
| اندازه | 8*7.5*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 70 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | قابل سفارشی سازی |
| اندازه | 12 * 7.8 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 150 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه | 17.5*9*3.5cm / 19*8*2cm /16.5*7.4*2cm |
|---|---|
| وزن | 500 میلی لیتر / 350 میلی لیتر / 200 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| مایع داخل | ژل خنک کننده SAP |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود |