| اندازه | 15*10*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | را می توان سفارشی کرد |
| اندازه | 30*20*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی، بدون BPA |
| مایع داخل | ژل خنک کننده، غیر سمی |
| رنگ ها | سفید |
| اندازه | 15*10*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | قابل سفارشی سازی |
| اندازه | 19*12*1.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 260 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | را می توان سفارشی کرد |
| اندازه | 12.2 * 12.2 * 1.2cm / عدد |
|---|---|
| وزن | 130 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | خنک کننده ژل SAP |
| رنگ | سیاه و سفید و غیره |
| اندازه | 14.3 * 7.7 * 3.8 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 280 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | رنگارنگ؛ سفارشی |
| اندازه | 12 * 5.8 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 100 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه | 16.5 * 9.7 * 3cm |
|---|---|
| وزن | 400 گرم |
| مواد بیرونی | پودر پوسته سخت HDPE، BPA رایگان |
| در داخل مایکروویو | ژل خنک کننده غیر سمی |
| رنگ | سفید |
| اندازه | قطر: 2.5 سانتی متر طول: 20 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 80 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز آبی و دیگران |