| اندازه | 17.5 * 4 * 7cm |
|---|---|
| وزن | 400 گرم |
| مواد بیرونی | پودر سخت HDPE مواد غذایی |
| در داخل مایکروویو | ژل SAP خنک کننده |
| رنگ | آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 18.3 * 11.2 * 1.6 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 320 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| مایع داخل | ژل خنک کننده SAP |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود |
| نام محصول | آجر یخ پلاستیکی 100 میلی لیتری با قابلیت استفاده مجدد |
|---|---|
| اندازه | 10*2 سانتی متر، 100 میلی لیتر |
| OEM | آره |
| کد HS | 3824999999 |
| مواد بیرونی | HDPE |
| اندازه | 15*10*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز آبی و دیگران |
| اندازه | 35*22*3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1800 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز آبی و دیگران |
| نام محصول | کیسه خنک کمپرس یخ ناهار، بسته ژل فریزر برای کیسه های خنک تر، جعبه ناهار |
|---|---|
| اندازه | 125x125x12mm یا سفارشی |
| ظرفیت | 160 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE |
| مواد داخلی | SAP/CMC/PCM |
| نام محصول | کولرهای خنک و خنک کولر یخچال نازک |
|---|---|
| ماده | پلاستیک HDPE با مایع خنک کننده ژل |
| اندازه | 12.2 * 12.2 * 1.2cm؛ 12.2 * 12.2 * 1.4cm؛ 13.3 * 12.7 * 1.3cm |
| وزن | 130 گرم؛ 180 گرم؛ 160 گرم |
| رنگ | می تواند سفارشی |
| اندازه | 17.5 * 9 * 3.5 سانتی متر |
|---|---|
| ظرفیت | 500 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پوسته سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| داخل مایع | ژل خنک کننده (SAP) |
| نوع | حرارتی |
| نام محصول | بسته های یخی با کارایی بالا و قابل استفاده مجدد بدون BPA، آیس بلک های شکل سیب قرمز برای کیسه های خنک |
|---|---|
| اندازه | 10*2 سانتی متر |
| تولید کننده | آره |
| کد HS | 3824999999 |
| مواد بیرونی | HDPE |
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |