| نام محصول | بسته های یخی با کارایی بالا و قابل استفاده مجدد بدون BPA، آیس بلک های شکل سیب قرمز برای کیسه های خنک |
|---|---|
| اندازه | 10*2 سانتی متر |
| تولید کننده | آره |
| کد HS | 3824999999 |
| مواد بیرونی | HDPE |
| نام محصول | جعبه بسته یخ ناز ژل فریزر برای کیسه کولر ناهار، بسته خنک کودکان OEM |
|---|---|
| اندازه | سفارشی |
| ظرفیت | 160 میلی لیتر |
| OEM | آره |
| مواد بیرونی | HDPE |
| اندازه | 32 * 32 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 1400 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ قابل تنظیم است |
| نام محصول | محیط زیست دوستانه غیر سمی پلاستیک سخت یخ بلوک های آبی 200 میلی لیتر کیسه های خنک بسته های یخ |
|---|---|
| اندازه | 15 * 10 * 2 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 200 میلی لیتر |
| OEM | آره |
| مواد بیرونی | HDPE |
| اندازه | 32 * 32 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 1400 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ قابل تنظیم است |
| اندازه | 32*32*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1400 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 32 * 32 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 1400 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ قابل تنظیم است |
| اندازه | قطر: 21.5 سانتی متر ، ضخامت: 2.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 730 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE پلاستیکی |
| داخل مایعات | مایع خنک کننده |
| رنگها | سفید ، آبی ، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | قابل سفارشی سازی است |
|---|---|
| وزن | سفارشی |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 33*11*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 580 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |