| تایپ کنید | جعبه خلاء خنک کننده |
|---|---|
| اندازه بیرونی برای جعبه EPP | 23 * 17 * 17 سانتی متر |
| اندازه اینتر برای جعبه EPP | 21 * 14 * 14 سانتی متر |
| ظرفیت جعبه EPP | 4 لیتر |
| مواد بیرونی | پارچه اکسفورد |
| تایپ کنید | جعبه خلاء خنک کننده |
|---|---|
| اندازه بیرونی برای جعبه EPP | 470x310x365mm |
| اندازه اینتر برای جعبه EPP | 360x220x250mm |
| ظرفیت جعبه EPP | 19.8 لیتر |
| مواد بیرونی | پارچه اکسفورد |
| نام محصول | جعبه حامل واکسن کوچک قابل حمل 4 لیتری را برای ذخیره سازی 2 تا 8 درجه سانتی گراد سفارشی کنید |
|---|---|
| ابعاد خارجی | 23*17*17 سانتی متر |
| ابعاد داخلی | 21*14*14 سانتی متر |
| ظرفیت | 4 لیتر |
| وزن | 1 کیلوگرم |
| اندازه | 35*22*3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1800 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مایع داخل | مایع خنک کننده |
| رنگ ها | سفید، آبی، می تواند سفارشی شود |
| نام محصول | جعبه یخ کولر طبی تاشو قابل حمل سبک وزن کمپ کولر باکس 25 لیتری |
|---|---|
| مواد بیرونی | کیف پارچه ای آکسفورد |
| مواد داخلی | مواد داخلی |
| اندازه بیرونی | 45.5 * 34 * 35 سانتی متر |
| اندازه داخلی | 38*27*25 سانتی متر |
| نام محصول | بسته های فریزر سرد قابل استفاده مجدد برای کولر، کیسه ناهار، کوله پشتی خنک کننده |
|---|---|
| اندازه | 22.5 * 13.5 سانتی متر یا سفارشی |
| OEM | آره |
| ظرفیت | 500 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | HDPE |
| نام محصول | جعبه عایق PU 48 ساعته جعبه چرخش جعبه سرد حمل و نقل سرد پزشکی |
|---|---|
| بعد خارجی | 38x38x38.6 سانتی متر |
| ابعاد داخلی | 26x26x26 سانتی متر |
| ظرفیت | 17 لیتر |
| ضخامت | 6 سانتی متر |
| نام محصول | جعبه یخ کولر کمپینگ در فضای باز جعبه پیک نیک جعبه مینی فریزر |
|---|---|
| بعد خارجی | 340*245*275mm |
| ابعاد داخلی | 270x185x220mm |
| ظرفیت | 10 لیتر |
| وزن | 2 کیلوگرم |
| نام محصول | پن انسولین کولر کیسه پزشکی جیبی برای نگهداری روزانه داروها |
|---|---|
| اندازه | 17.1*3.3*1.8cm، 18.9*4.8*3.2cm، 17.3*6.4*4.1cm |
| ظرفیت | 60 میلی لیتر، 150 میلی لیتر، 290 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE |
| مواد داخلی | SAP/CMC/PCM |
| اندازه | 34.8 * 22.5 * 3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 2000 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مایع داخل | مایع خنک کننده |
| رنگ ها | سفید، آبی، می تواند سفارشی شود |