| اندازه | 19*12.5*1 سانتی متر |
|---|---|
| ظرفیت | 210 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پوسته سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| داخل مایع | ژل خنک کننده (SAP) |
| تایپ کنید | حرارتی |
| نام محصول | کولرهای خنک دوستدار محیط زیست کمپرس یخ فوق العاده نازک برای غذا / آبجو 15cm x 10cm x 1cm |
|---|---|
| اندازه | 15 * 10 * 1 سانتی متر یا سفارشی |
| OEM | آره |
| کد HS | 3824999999 |
| مواد بیرونی | HDPE |
| نام محصول | کولر حمل و نقل خون انتقال خون پزشکی Bio Medical عایق بندی شده |
|---|---|
| بعد خارجی | 46x46x46cm |
| بعد داخلی | 35x35x35cm |
| ظرفیت | 42L |
| وزن | 3 کیلوگرم |
| نام محصول | کولر کیسه ای حمل و نقل خون پزشکی بیو عایق درجه یک |
|---|---|
| ابعاد خارجی | 46x46x46 سانتی متر |
| ابعاد داخلی | 35x35x35 سانتی متر |
| ظرفیت | 42 لیتر |
| وزن | 3 کیلوگرم |
| اندازه | 27 * 2.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 860 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 32 * 32 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 1400 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ قابل تنظیم است |
| نام محصول | کیسه یخچال پزشکی قابل حمل با قلم انسولین کیف محافظ یخ برای دیابت |
|---|---|
| اندازه | 17.5 * 7 * 4 سانتی متر |
| حجم | 300 گرم |
| استفاده | انسولین، واکسن، خنک کننده دارو |
| مواد | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| نام محصول | محافظ کیس کولر مسافرتی کیسه خنک کننده PCM یخ بسته نگه داشتن انسولین فعال |
|---|---|
| اندازه | 17.5*7*4cm، 19*8*4.5cm، 20*9*5cm |
| حجم | 300 گرم، 320 گرم، 350 گرم |
| استفاده | انسولین، واکسن، خنک کننده دارو |
| مواد | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| اندازه | 32*32*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1400 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نام محصول | جعبه خنک کننده پزشکی ساختار پنل Vip سفارشی برای حمل و نقل دارو |
|---|---|
| مشخصات | سفارشی را قبول کنید |
| مواد بیرونی | فیلم آلومینیومی |
| داخل مواد | PU |
| هدایت حرارتی | <0.0025w/mk |