| نام محصول | تولید بطری خنک کننده آجر یخی بسیار بزرگ HDPE خالی مورد تایید مواد غذایی |
|---|---|
| اندازه | سفارشی |
| ظرفیت | سفارشی |
| مواد بیرونی | پلاستیک hdpe درجه مواد غذایی |
| مواد داخلی | SAP/CMC/PCM |
| اندازه | 52.5 * 32.8 * 3.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 3500 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 32 * 32 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 1400 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ قابل تنظیم است |
| اندازه | 30*30*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1300 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نام محصول | بسته های یخ حرارتی قابل استفاده مجدد ایمن و غیر سمی را با مواد تغییر فاز pcm سفارشی کنید |
|---|---|
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.2 سانتی متر یا سفارشی |
| تولید کننده | آره |
| مواد بیرونی | HDPE |
| مواد داخلی | PCM |
| نام محصول | بسته های یخ گرم قابل استفاده مجدد و غیر قابل استفاده را با مواد تغییر فاز pcm سفارشی کنید |
|---|---|
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.2cm یا سفارشی |
| نصب شده | آره |
| مواد بیرونی | HDPE |
| مواد داخلی | PCM |
| نام محصول | ژل جمع کننده یخ سرد قابل استفاده مجدد با درجه حرارت HDPE بسته eutectic سرد برای کیف کولر |
|---|---|
| اندازه | 17 * 9 * 3 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 400 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | SAP / CMC |
| اندازه بیرونی | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| اندازه داخلی | 14 * 14 * 12cm |
| لوازم جانبی | موج خنک فرم شکل موج |
| اندازه یخ بسته یخ | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
| تایپ کنید | بطری های شیر را سرد نگه دارید |
| اندازه | 19*15*1.8 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 400 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| مایع داخل | ژل خنک کننده |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود |
| نام محصول | عمده فروشی 550ml ورق گرم کن اکسترک قابل استفاده مجدد پلاستیکی یخ بسته بندی پلاستیکی برای غذای گرم |
|---|---|
| اندازه | 20 * 20 * 1.5 سانتی متر یا سفارشی |
| نصب شده | بله |
| مواد بیرونی | پلی اتیلن |
| مواد داخلی | PCM |