| اندازه | 32.5x22.5x2cm |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | سفارشی |
| اندازه | 35x15x3.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1500 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز |
| اندازه | 32.5x22.5x2cm |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | سفارشی |
| اندازه | 36x21x1.8 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1100 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | سفارشی |
| اندازه | 10*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 100 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز |
| اندازه | 15*9*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 230 گرم |
| مواد بیرونی | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| مایع داخل | پلیمر سوپر جاذب |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 25*20*1 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 450 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| مایع داخل | خنک کننده خنک کننده |
| رنگ ها | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | 15*9*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 230 گرم |
| مواد بیرونی | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| مایع داخل | پلیمر سوپر جاذب |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 14.3 * 7.7 * 3.8 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 280 گرم |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | SAP CMC |
| رنگ | ابی |
| اندازه | 25x20x3cm |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیطی |
| داخل مایع | SAP CMC |
| رنگها | سفارشی |