| اندازه | 21*10*5.2 سانتی متر |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | پودر |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | 13.5 * 13.5 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | SAP CMC |
| رنگ | سیاه و سفید و غیره |
| اندازه | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
|---|---|
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد درونی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | می تواند سفارشی |
| اندازه بیرونی | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| اندازه داخلی | 14 * 14 * 12cm |
| لوازم جانبی | موج خنک فرم شکل موج |
| اندازه یخ بسته یخ | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
| تایپ کنید | بطری های شیر را سرد نگه دارید |
| اندازه | 20*12*3.5 سانتی متر |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | 26*26*2.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1300 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | ژل خنک کننده |
| رنگ ها | قرمز / آبی / زرد / صورتی / بنفش |
| اندازه | 10 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 100 گرم |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | SAP CMC |
| رنگ | سرخ |
| اندازه | 19 * 15 * 2.5cm |
|---|---|
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی - پوسته سخت - BPA رایگان |
| داخل لبخند | پودر خنک کننده غیر سمی |
| تایپ کنید | سرد و تازه نگه دارید |
| نوع بسته بندی | 111 عدد در یک کارتن |
| اندازه | 15 * 10 * 1cm |
|---|---|
| وزن | 100 گرم |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | خنک کننده SAP مایع |
| رنگ | سفید آبی |
| اندازه | 13.5 * 13.5 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | SAP CMC |
| رنگ | سیاه و سفید و غیره |