| اندازه | 13.3 * 12.7 * 1.3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 160 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | را می توان سفارشی کرد |
| مشخصات | 13.5 * 13.5 * 2 سانتی متر، 200 گرم |
|---|---|
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | قابل سفارشی سازی است |
|---|---|
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | قابل سفارشی سازی است |
| مشخصات | 13.5 * 13.5 * 2 سانتی متر، 200 گرم |
|---|---|
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | قابل سفارشی سازی است |
| مشخصات | 13.5 * 13.5 * 2cm ، 200g |
|---|---|
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ قابل تنظیم است |
| نوع بسته بندی | قابل تنظیم است |
| نام محصول | پک کولر یخی پلاستیکی سخت پلاستیکی قابل حمل HDPE شیر مادر تزریقی |
|---|---|
| اندازه | 20.5 * 10 * 5.5 سانتی متر |
| ظرفیت | 600ml |
| مواد بیرونی | HDPE |
| مواد داخلی | پودر خنک کننده |
| اندازه | 10.8 * 5.8 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 130 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | SAP CMC |
| رنگ | سیاه و سفید و غیره |
| اندازه | 10.8 * 5.8 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 130 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز آبی و دیگران |
| نام محصول | جعبه یخ کولر مینی فریزر کیسه های یخی شکل پد زیبا برای غذا و شراب منجمد |
|---|---|
| اندازه | 14*7.5*1 سانتی متر |
| ظرفیت | 90 میلی لیتر |
| کد HS | 3824999999 |
| مواد | HDPE+SAP |
| اندازه | 19*12.5*1 سانتی متر |
|---|---|
| ظرفیت | 210 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پوسته سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| داخل مایع | ژل خنک کننده (SAP) |
| تایپ کنید | حرارتی |