| اندازه | 26*26*2.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1300 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | ژل خنک کننده |
| رنگ ها | قرمز / آبی / زرد / صورتی / بنفش |
| اندازه | 19*12.5*1 سانتی متر |
|---|---|
| ظرفیت | 210 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پوسته سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| داخل مایع | ژل خنک کننده (SAP) |
| تایپ کنید | حرارتی |
| اندازه | 10 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 100 گرم |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | SAP CMC |
| رنگ | سرخ |
| اندازه | 19 * 15 * 2.5cm |
|---|---|
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی - پوسته سخت - BPA رایگان |
| داخل لبخند | پودر خنک کننده غیر سمی |
| تایپ کنید | سرد و تازه نگه دارید |
| نوع بسته بندی | 111 عدد در یک کارتن |
| اندازه | 15 * 10 * 1cm |
|---|---|
| وزن | 100 گرم |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | خنک کننده SAP مایع |
| رنگ | سفید آبی |
| اندازه | 3.5 x 2.8 x 0.5 اینچ |
|---|---|
| وزن | 100 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ | قرمز |
| اندازه | 13.5 * 13.5 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | SAP CMC |
| رنگ | سیاه و سفید و غیره |
| نام محصول | پولیمر بسیار جذب کننده قابل استفاده مجدد کیسه های خنک بسته های یخ بسته های غذایی تازه برای کیسه ناها |
|---|---|
| اندازه | 16.5 * 8.8 * 1.5 سانتی متر |
| ظرفیت | 200 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک hdpe قابل استفاده مجدد بدون BPA |
| مواد داخلی | SAP یا CMC |
| اندازه | 3.5 x 3.5 اینچ |
|---|---|
| وزن | 4 اونس |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ | رنگ آبی |
| اندازه | قطر: 2.5cm طول: 20cm |
|---|---|
| وزن | 80 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | SAP CMC |
| رنگ | سیاه و سفید و غیره |