| اندازه | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
|---|---|
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد درونی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | می تواند سفارشی |
| اندازه | 19*12.5*1 سانتی متر |
|---|---|
| ظرفیت | 210 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پوسته سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| داخل مایع | ژل خنک کننده (SAP) |
| تایپ کنید | حرارتی |
| اندازه | 10.8 * 5.8 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 130 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز آبی و دیگران |
| اندازه | 21*10*3.5 سانتی متر 20*12*3.5 |
|---|---|
| وزن | 450 گرم 600 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی بدون HDPE BPA |
| مایع داخل | سوپر جاذب پلیمر SAP |
| رنگ ها | می توان آن را سفارشی کرد |
| نام محصول | 200 میلیلیتر کیسههای یخ شکل موجدار آجر ژل یخ قابل استفاده مجدد برای کیسههای خنکتر |
|---|---|
| اندازه | 16.5 * 10 * 2 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 200 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | HDPE |
| مواد داخلی | شیره |
| اندازه بیرونی | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| اندازه داخلی | 14 * 14 * 12cm |
| لوازم جانبی | موج خنک فرم شکل موج |
| اندازه یخ بسته یخ | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
| تایپ کنید | بطری های شیر را سرد نگه دارید |
| نام محصول | بسته های سرد ژل یخ قابل استفاده قابل استفاده مجدد از کیسه یخ قابل حمل آبی قابل استفاده مجدد |
|---|---|
| اندازه | 16.5 * 10 * 2 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 200 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | شیره |
| نام محصول | FDA بستههای یخ خنککننده ژل باریک با درجه مواد غذایی قابل استفاده مجدد را برای کیسه ناهار تأیید کرد |
|---|---|
| اندازه | 14.5 * 9.8 * 2 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 230 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | SAP/CMC/PCM |
| وزن | 100 گرم |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز، سفارشی |
| گواهینامه ها | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| اندازه | 51.5 * 20.5 * 3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 2600 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی؛ می تواند سفارشی شود |