| اندازه | 12.2 * 12.2 * 1.2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 130 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | خنک کننده SAP |
| رنگ ها | قرمز آبی و دیگران |
| اندازه | قابل سفارشی سازی است |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | پودر خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| وزن | 1500 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | سفارشی |
| اندازه | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| وزن | 1500 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیطی |
| داخل مایع | SAP CMC |
| رنگها | سفارشی |
| نام محصول | فریزر سخت پلاستیکی قابل استفاده مجدد یوتکتیک کولر یخ بسته PCM تغییر فاز مواد |
|---|---|
| اندازه | 25*20*3 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 1000 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلی اتیلن پلاستیک |
| مواد داخلی | SAP/CMC/PCM |
| اندازه | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| وزن | 1500 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | سفارشی |
| Size | 43.8*22*3cm |
|---|---|
| Weight | 2400g |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| Inside liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Can be customized |
| اندازه | 31*28.5*3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 2000 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | پلیمر سوپر جاذب |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 14.3 * 7.7 * 3.8 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 280 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | خنک کننده غیر سمی |
| رنگ ها | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | 62*42*3.4 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 7500 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | ژل خنک کننده |
| رنگ ها | سفید آبی |