| اندازه | 16.5 * 10.2 * 3cm؛ 19.5 * 12 * 3cm19.5 * 17.2 * 3cm؛ 23.5 * 19.5 * 3cm |
|---|---|
| وزن | 350 گرم؛ 450 گرم؛ 750 گرم؛ 1000 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد درونی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان سفارشی کرد |
| اندازه | 36*21*1.8 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1100 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE |
| مایع داخل | شیره |
| رنگ ها | آبی، سفید |
| اندازه | 10.8 * 5.8 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 100 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز |
| مشخصات | 13.5 * 13.5 * 2 سانتی متر، 200 گرم |
|---|---|
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | قابل سفارشی سازی است |
| نام محصول | کیسه خنک کننده ژل پلاستیکی سخت OEM 220ml bpa بسته آبی یخ بسته خنک کننده برای بچه ها |
|---|---|
| اندازه | 15*9*2 سانتی متر، 220 میلی لیتر |
| تولید کننده | آره |
| مواد بیرونی | پلاستیک hdpe بدون BPA |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده SAP |
| اندازه | 19.5 * 17.2 * 3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 750 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه بیرونی | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| اندازه داخلی | 14 * 14 * 12cm |
| لوازم جانبی | شیر یخ آبی شیر |
| مواد بیرونی آجر یخ | HDPE مواد غذایی |
| مواد داخلی آجری یخ | ژل خنک کننده |
| اندازه | 34.5 * 15.5 * 2.8 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1100 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| وزن | 1500 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | سفارشی |
| اندازه | 15*10*2 سانتی متر / عدد |
|---|---|
| وزن | 200 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز آبی و دیگران |