| نام محصول | چیلر ناهار قابل استفاده مجدد OEM بسته یخ بسیار نازک آجر یخ با ژل خنک کننده |
|---|---|
| اندازه | 19 * 12.5 * 1 سانتی متر یا سفارشی |
| OEM | آره |
| کد HS | 3824999999 |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| نام محصول | چیلرهای ناهار یخ بنتو درجه غذایی OEM / ODM بسته های یخ فوق العاده نازک برای کودکان |
|---|---|
| اندازه | 17.2 * 10.5 * 1 سانتی متر |
| ظرفیت | 150 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE قابل استفاده مجدد |
| مواد داخلی | SAP یا CMC یا PCM |
| نام محصول | بسته های یخ بسیار نازک عایق شده غیر سمی سازگار با محیط زیست با ژل خنک کننده برای کیسه ناهار |
|---|---|
| اندازه | 19*12.5*1 سانتی متر |
| ظرفیت | 200 میلی لیتر |
| مواد | PE+SAP/CMC |
| تایپ کنید | عایق شده |
| اندازه | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
|---|---|
| وزن | 380 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه | 21 * 10 * 3.5cm |
|---|---|
| وزن | 450 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه | 16.8 * 8.8 * 1.8 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | را می توان سفارشی کرد |
| اندازه | 20 * 12 * 3.5cm |
|---|---|
| وزن | 600 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه | 36*21*1.8 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1100 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE |
| مایع داخل | شیره |
| رنگ ها | آبی، سفید |
| اندازه | 31*28.5*3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 2000 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | پلیمر سوپر جاذب |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 31*28.5*3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 2000 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | پلیمر سوپر جاذب |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود |