| نام محصول | FDA تایید شده کیسه های پلاستیکی یخچال های یخچال های یخچال های یخچال های یخچال 200 میلی لیتر |
|---|---|
| اندازه | 16.5 * 7.4 * 2 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 200 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلی اتیلن پلاستیک |
| مواد داخلی | شیره |
| اندازه | می تواند سفارشی شود |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 22 * 16.5 * 3.5cm |
|---|---|
| وزن | 800 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد درونی | ژل خنک کننده |
| رنگ | می توان سفارشی کرد |
| اندازه | 51.5*18*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1300 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 34.8 * 22.4 * 3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1800 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 51.5*18*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1300 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 36*21*1.8 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1100 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE |
| مایع داخل | شیره |
| رنگ ها | آبی، سفید |
| اندازه | 21*10*3.5 سانتی متر 20*12*3.5 |
|---|---|
| وزن | 450 گرم 600 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی بدون HDPE BPA |
| مایع داخل | سوپر جاذب پلیمر SAP |
| رنگ ها | می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 22 * 11 * 1.8cm؛ 21.8 * 15 * 3cm؛ 23 * 19 * 4cm |
|---|---|
| وزن | 300 گرم؛ 600 گرم؛ 1200 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد درونی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان سفارشی کرد |
| اندازه | 15 * 10 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 200 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخل | ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |