| اندازه | 38.5 * 29 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1800 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | SAP / CMC / PCM |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 10 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 100 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه | 10.8 * 5.8 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 100 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه | 12 * 7.8 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 150 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه | 24.5 * 24.5 * 2.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | ۱۰۳۸ گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مایع داخل | مایع خنک کننده |
| رنگ ها | ظرف سفید با ژل آبی، همچنین می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.4 سانتی متر |
|---|---|
| ظرفیت | 260 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پوسته سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| داخل مایع | ژل خنک کننده (SAP) |
| نوع | حرارتی |
| اندازه | 16*9.4*3.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 400 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | PCM |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه | 17.8 * 12.2 * 1.4 سانتی متر |
|---|---|
| ظرفیت | 260 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پوسته سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| داخل مایع | ژل خنک کننده (SAP) |
| نوع | حرارتی |
| اندازه | 11.57 * 11.57 * 4.46cm |
|---|---|
| وزن | 360 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد درونی | pcm |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان سفارشی کرد |
| اندازه | 3.5 x 3.5 اینچ |
|---|---|
| ظرفیت | 200 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پوسته سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| داخل مایع | ژل خنک کننده (SAP) |
| نوع | حرارتی |