| اندازه | 16.5 * 7.4 * 2 سانتی متر ؛ 19 * 8 * 2 سانتی متر ؛ 17.5 * 9 * 3.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم ؛ 350 گرم ؛ 500 گرم |
| مواد بیرونی | درجه غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 32*32*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1400 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 21 * 10 * 5.2cm |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه غذایی HDPE |
| مواد داخلی | پودر |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ قابل تنظیم است |
| نوع بسته بندی | قابل تنظیم است |
| اندازه | 32*32*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1400 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 32*32*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1400 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | قابل سفارشی سازی است |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | پودر خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | 30 * 30 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 1300 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ قابل تنظیم است |
| اندازه | 32 * 32 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 1400 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ قابل تنظیم است |
| اندازه | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ قابل تنظیم است |
| نوع بسته بندی | قابل تنظیم است |
| اندازه | 21 * 10 * 5.2cm |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه غذایی HDPE |
| مواد داخلی | پودر |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ قابل تنظیم است |
| نوع بسته بندی | قابل تنظیم است |