| نام محصول | سفارشی کردن بسته های یخ ژل ناهار باریک 200 میلی لیتری خنک کولر کوچک برای مواد غذایی منجمد در کیسه خن |
|---|---|
| اندازه | 16.5 * 8.8 * 1.5 سانتی متر |
| ظرفیت | 200 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک hdpe درجه مواد غذایی |
| مواد داخلی | شیره |
| اندازه | 7*7*1.4 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 45 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | پلیمر سوپر جاذب، کربوکسیل متیل سلولز |
| رنگ ها | آبی، قرمز، صورتی، سفارشی |
| اندازه | 12.2 * 12.2 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 180 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | قابل سفارشی سازی |
| اندازه | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
|---|---|
| وزن | 380 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه | 26*26*2.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1300 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| مایع داخل | خنک کننده خنک کننده |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 17.5*9*3.5cm / 19*8*2cm /16.5*7.4*2cm |
|---|---|
| وزن | 500 میلی لیتر / 350 میلی لیتر / 200 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| مایع داخل | ژل خنک کننده SAP |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 19*19*1 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 290 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 12 * 5.8 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 100 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| در داخل مایکروویو | خنک کننده |
| رنگ | آبی، سفارشی |
| اندازه | 23*17*9 سانتی متر |
|---|---|
| مواد بیرونی | HDPE درجه مواد غذایی - پلاستیک پوسته سخت |
| داخل مایع | SAP - MSDS تایید شده است |
| نوع | حرارتی |
| نوع بسته بندی | کارتن |
| اندازه | 35*22*3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1800 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مایع داخل | مایع خنک کننده |
| رنگ ها | سفید، آبی، می تواند سفارشی شود |