| نام محصول | بسته یخ ژل لاغر ناهار کیسه خنک با ماندگاری طولانی مدت برای غذای تازه |
|---|---|
| اندازه | 13.3 * 12.7 * 1.3 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 160 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | SAP/CMC |
| اندازه | 13.3 * 12.7 * 1.3 سانتی متر |
|---|---|
| ظرفیت | 160 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پوسته سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| داخل مایع | ژل خنک کننده (SAP) |
| نوع | حرارتی |
| نام محصول | بسته های یخ ژل قابل استفاده مجدد باریک کولر خنک برای جعبه های ناهار، کیسه های ناهار |
|---|---|
| اندازه | 13.3 * 12.7 * 1.3 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 160 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | SAP/CMC |
| اندازه | 13.3 * 12.7 * 1.3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 160 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | قابل سفارشی سازی |
| نام محصول | قابل استفاده مجدد Cooler Cooler Slim Gel Cool Bag Ice Packs جعبه یخ ناهار برای کودکان |
|---|---|
| اندازه | 13.3 * 12.7 * 1.3 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 160 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | SAP/CMC |
| نام محصول | یخچال های خنک کننده ژل های ریز قابل استفاده مجدد کیسه های خنک کننده کوچک کیسه های یخ برای ناهار جعبه |
|---|---|
| اندازه | 13.3 * 12.7 * 1.3 سانتی متر |
| ظرفیت | 160 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | SAP/CMC |
| اندازه | 12.2*12.2*1.2cm 17.8*12.2*1.2cm 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| ظرفیت | 130 میلی لیتر 200 میلی لیتر 160 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| داخل مایع | ژل خنک کننده |
| نوع | حرارتی |
| نام محصول | کیسه خنک کمپرس یخ ناهار، بسته ژل فریزر برای کیسه های خنک تر، جعبه ناهار |
|---|---|
| اندازه | 125x125x12mm یا سفارشی |
| ظرفیت | 160 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE |
| مواد داخلی | SAP/CMC/PCM |
| اندازه | 12.2*12.2*1.2cm 17.8*12.2*1.2cm 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| ظرفیت | 130 میلی لیتر 200 میلی لیتر 160 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| داخل مایع | ژل خنک کننده |
| نوع | حرارتی |