| اندازه | 12*7.8*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 150 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز |
| اندازه | 52.5 * 32.8 * 3.5cm |
|---|---|
| وزن | 3500 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی ؛ قابل تنظیم است |
| اندازه | 52.5 * 32.8 * 3.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 3500 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| نام محصول | بسته یخ ژل پوسته پلاستیکی سخت برای طرفداران |
|---|---|
| اندازه | 16.5 * 8.8 * 3.5 سانتی متر |
| وزن | 400 گرم |
| رنگ | قابل سفارشی سازی است |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| اندازه | 52.5 * 32.8 * 3.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 3500 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| نام محصول | کیسه عایق کولر نوزاد قابل حمل کیسه نگهداری شیر مادر برای 4 بطری |
|---|---|
| ابعاد خارجی | 15*15*14 سانتی متر |
| ابعاد داخلی | 14*14*12 سانتی متر |
| وزن | 400 گرم |
| Inside | 380ml ice brick |
| اندازه | قطر: 2.5cm طول: 20cm |
|---|---|
| وزن | 80 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | SAP CMC |
| رنگ | سیاه و سفید و غیره |
| اندازه | قطر: 2.5 سانتی متر طول: 20 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 80 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز آبی و دیگران |
| نام محصول | من هم سعی کردم دو بطری خالی را به هم وصل کنم |
|---|---|
| اندازه | 23.5 * 6 * 3 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 330 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE |
| مواد داخلی | SAP/CMC/PCM |
| اندازه | 12*7.8*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 150 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز |