| اندازه بیرونی | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| اندازه داخلی | 14 * 14 * 12cm |
| لوازم جانبی | موج خنک فرم شکل موج |
| اندازه یخ بسته یخ | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
| تایپ کنید | بطری های شیر را سرد نگه دارید |
| اندازه بیرونی | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| اندازه داخلی | 14 * 14 * 12cm |
| لوازم جانبی | موج خنک فرم شکل موج |
| اندازه یخ بسته یخ | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
| تایپ کنید | بطری های شیر را سرد نگه دارید |
| اندازه | 64.8 * 20 * 4.2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 4200 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | آبی، میتونه سفارشی بشه |
| اندازه | 32*32*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1400 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه بیرونی | 15*15*14 سانتی متر |
|---|---|
| اندازه داخلی | 14*14*12 سانتی متر |
| تجهیزات جانبی | پک کولر موجی |
| اندازه برای بسته یخ | 14.5 * 11.5 * 4.8 سانتی متر |
| تایپ کنید | قوطی های بطری شیر را سرد نگه دارید |
| اندازه | 21*11.6*3.8 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 600 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| مایع داخل | خنک کننده خنک کننده |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود |
| نام محصول | جعبه کوچک کولر جعبه حامل معرف ویروس برای حمل و نقل طولانی مدت |
|---|---|
| بعد خارجی | 23*17*17 سانتی متر |
| ابعاد داخلی | 21*14*14 سانتی متر |
| ظرفیت | 4 لیتر |
| وزن | 1 کیلوگرم |
| مواد داخلی | پانل های فوم PU یا VPU |
|---|---|
| مواد بیرونی | پوسته پلاستیکی شفاف سفید |
| اندازه بیرونی | 87.8 * 65.7 * 79.6 سانتی متر |
| اندازه داخلی | 75*53.5*65 سانتی متر |
| حجم داخلی | 260 لیتر |
| مواد داخلی | PU فوم یا پنل های VPU |
|---|---|
| مواد بیرونی | پوسته پلاستیکی شفاف سفید |
| اندازه بیرونی | 87.8*65.7*79.6 سانتی متر |
| اندازه داخلی | 75*53.5*65 سانتی متر |
| حجم داخلی | 260 لیتر |
| اندازه | 21*11.6*3.8 سانتی متر |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| داخل مایع | ژل خنک کننده |
| نوع | حرارتی |
| نوع بسته بندی | کارتونی می تونه سفارشی بشه |