| نام محصول | -22C بزرگ آجرهای یخ تغییر فاز مواد پلاستیکی یوتکتیک صفحه سرد برای انجماد |
|---|---|
| اندازه | 30 * 20 * 2 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 1000 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | مواد تغییر فاز PCM |
| اندازه | 51.5 * 20.5 * 3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 2600 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | می تواند سفارشی شود |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 35*22*3 سانتی متر |
|---|---|
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| مایع داخل | با توجه به دمای شما |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود، MOQ 3000 عدد است |
| گواهینامه ها | FDA SGS MSDS CPSIA EU |
| اندازه | 25x20x3cm |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیطی |
| داخل مایع | SAP CMC |
| رنگها | سفارشی |
| اندازه | 62*42*3.4 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 7500 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 22 * 16.5 * 3.5cm |
|---|---|
| وزن | 800 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد درونی | ژل خنک کننده |
| رنگ | می توان سفارشی کرد |
| اندازه | 32 * 32 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 1400 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ قابل تنظیم است |
| نام محصول | آجر یخی کولر پلاستیکی سخت 25*15*3.5 سانتی متر 1000 میلی لیتر برای جعبه کولر |
|---|---|
| اندازه | 25 * 15 * 3.5 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 1000 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | مواد تغییر فاز PCM |
| اندازه | 21.5 * 14.5 * 2.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 650 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | قابل سفارشی سازی |