| اندازه | 16.5 * 9 * 3.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 400 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| مایع داخل | خنک کننده خنک کننده |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 15*9*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 230 گرم |
| مواد بیرونی | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| مایع داخل | پلیمر سوپر جاذب |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 25*20*3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 800 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | خنک کننده غیر سمی |
| رنگ ها | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | 25*20*1 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 450 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| مایع داخل | خنک کننده خنک کننده |
| رنگ ها | قابل سفارشی سازی است |
| نام محصول | سفارشی کردن آب خنک کننده پلاستیکی HDPE Food Approve برای خنک کردن نوشیدنی |
|---|---|
| اندازه | 18.5 * 11.7 * 3.3 سانتی متر |
| ظرفیت | 600 میلی لیتر |
| رنگ | قابل سفارشی سازی است |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| اندازه | 17.2 * 10.5 * 1cm |
|---|---|
| وزن | 150 گرم |
| مواد بیرونی | پودر سخت HDPE مواد غذایی |
| در داخل مایکروویو | شیره |
| رنگ | آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | قطر: 2.5cm طول: 20cm |
|---|---|
| وزن | 80 گرم / PCS |
| مواد بیرونی | مواد محیطی HDPE |
| در داخل مایکروویو | SAP CMC |
| رنگ | سیاه و سفید و غیره |
| نام محصول | قابل حمل قابل استفاده مجدد نایلون کولر PCM ژل بسته های مخصوص مواد غذایی تازه |
|---|---|
| اندازه | 18.6 * 10.3cm ، 22.5 * 13.5cm |
| ظرفیت | 250ml ، 500ml |
| مواد بیرونی | نایلون PE |
| مواد داخلی | PCM |
| نام محصول | خنک کننده یخ بسته یخی ژل پزشکی منجمد 2C - 8C با بادوام بالا برای پزشکی |
|---|---|
| اندازه | 18.6 * 10.3 سانتی متر، 22.5 * 13.5 سانتی متر |
| ظرفیت | 250 میلی لیتر، 500 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلی اتیلن نایلون |
| مواد داخلی | PCM |
| اندازه | 21*10*5.2 سانتی متر |
|---|---|
| ظرفیت | 600 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | HDPE درجه مواد غذایی - پلاستیک پوسته سخت |
| داخل مایع | SAP - پلیمر فوق جاذب |
| نوع | قوطی های بطری شیر را سرد نگه دارید |