| اندازه | 16.5 * 10.2 * 3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 350 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی، بدون BPA |
| مایع داخل | ژل خنک کننده، غیر سمی |
| رنگ ها | سفید |
| نام محصول | جعبه یخ عایق حرارتی VPU برای بستنی با ماندگاری طولانی منجمد |
|---|---|
| ابعاد خارجی | 63x47.5x43 سانتی متر |
| ابعاد داخلی | 56.8x41.5x40.2 سانتی متر |
| ظرفیت | 95 لیتر |
| وزن | 11 کیلوگرم |
| اندازه | 25x20x3cm |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیطی |
| داخل مایع | SAP CMC |
| رنگها | سفارشی |
| نام محصول | جعبه خنک کننده عایق تاشو بزرگ برای واکسن خون حمل و نقل |
|---|---|
| مواد بیرونی | کیف پارچه ای آکسفورد |
| مواد داخلی | مواد داخلی |
| اندازه بیرونی | 1060*770*710mm |
| اندازه داخلی | 930*640*580 میلی متر |
| نام محصول | بسته های یخ باریک و خنک کننده مخصوص شکلات 100 میلی متری دوست داشتنی و جذاب برای جعبه نهار |
|---|---|
| اندازه | 10 * 2cm ، 100ml یا سفارشی |
| نصب شده | آره |
| کد HS | 3824999990 |
| مواد بیرونی | HDPE |
| اندازه | 17.5 * 4 * 7 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 400 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| مایع داخل | ژل خنک کننده SAP |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود |
| نام محصول | بشقاب های سرد یوتکتیک غیر سوز آور پیک نیک قابل استفاده مجدد |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه | 14.3*7.7*3.8cm، 17.3*9.6*3.8cm، 21*11.6*3.8cm یا سفارشی |
| OEM | آره |
| سازگار با محیط زیست | آره |
| مواد بیرونی | HDPE |
| تایپ کنید | 700 پارچه آکسفورد عایق بندی شده خنک ترین جعبه یخ خنک برای حمل و نقل واکسن پزشکی |
|---|---|
| اندازه بیرونی | 46*30.5*35 سانتی متر |
| ظرفیت | 24 لیتر |
| استفاده برای | برای قوطی، غذا، دارو، واکسن |
| تجهیزات جانبی | بسته های ژل |
| اندازه | 8.2 * 2 سانتی متر، 7.5 * 2.5 سانتی متر، 6.4 * 1.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 90 گرم، 90 گرم، 50 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز |
| نام محصول | پلیت های سرد یوتکتیک با زنجیره سرد غیر سمی بلوک قابل استفاده مجدد برای مواد غذایی منجمد |
|---|---|
| اندازه | 26.8 * 3.8 سانتی متر، 1500 میلی لیتر |
| تایپ کنید | حرارتی |
| استفاده | غذا، میوه، غذاهای سرد |
| مواد بیرونی | HDPE |