| اندازه | 17.3 * 7 * 4 سانتی متر |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| وزن | 350 گرم |
| رنگ | آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 15*10*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | قابل سفارشی سازی |
| اندازه | 15*10*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | قابل سفارشی سازی |
| اندازه | 16.5 * 10 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه | 16.5 * 10 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 200 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخل | مایع خنک کننده ژل |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| نام محصول | بلوک یخ یخچال فریزر بسته سرد یوتکتیک پلاستیکی سخت 400 میلی لیتری HDPE |
|---|---|
| اندازه | 17*9*3 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 400 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | SAP/CMC |
| اندازه بیرونی | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| اندازه داخلی | 14 * 14 * 12cm |
| لوازم جانبی | موج خنک فرم شکل موج |
| اندازه یخ بسته یخ | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
| تایپ کنید | بطری های شیر را سرد نگه دارید |
| اندازه بیرونی | 15*15*14 سانتی متر |
|---|---|
| اندازه داخلی | 14*14*12 سانتی متر |
| تجهیزات جانبی | پک کولر موجی |
| اندازه برای بسته یخ | 14.5 * 11.5 * 4.8 سانتی متر |
| تایپ کنید | قوطی های بطری شیر را سرد نگه دارید |
| نام محصول | چیلرهای ناهار یخ بنتو درجه غذایی OEM / ODM بسته های یخ فوق العاده نازک برای کودکان |
|---|---|
| اندازه | 17.2 * 10.5 * 1 سانتی متر |
| ظرفیت | 150 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE قابل استفاده مجدد |
| مواد داخلی | SAP یا CMC یا PCM |
| نام محصول | ژل بسته های یخ کیسه خنک مواد تغییر فاز PCM سرد برای کیسه ها / جعبه های کولر |
|---|---|
| اندازه | 23.5 * 6 * 3 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 330 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE |
| مواد داخلی | SAP/CMC/PCM |