| نام محصول | قابل حمل قابل استفاده مجدد نایلون کولر PCM ژل بسته های مخصوص مواد غذایی تازه |
|---|---|
| اندازه | 18.6 * 10.3cm ، 22.5 * 13.5cm |
| ظرفیت | 250ml ، 500ml |
| مواد بیرونی | نایلون PE |
| مواد داخلی | PCM |
| اندازه | 30*30*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1300 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 30*30*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1300 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 30 * 30 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 1300 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ قابل تنظیم است |
| نام محصول | خنک کننده یخ بسته یخی ژل پزشکی منجمد 2C - 8C با بادوام بالا برای پزشکی |
|---|---|
| اندازه | 18.6 * 10.3 سانتی متر، 22.5 * 13.5 سانتی متر |
| ظرفیت | 250 میلی لیتر، 500 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلی اتیلن نایلون |
| مواد داخلی | PCM |
| اندازه | 21*10*5.2 سانتی متر |
|---|---|
| ظرفیت | 600 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | HDPE درجه مواد غذایی - پلاستیک پوسته سخت |
| داخل مایع | SAP - پلیمر فوق جاذب |
| نوع | قوطی های بطری شیر را سرد نگه دارید |
| اندازه | 32 * 32 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 1400 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ قابل تنظیم است |
| اندازه | 32 * 32 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 1400 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ قابل تنظیم است |
| اندازه | 32 * 32 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 1400 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ قابل تنظیم است |
| اندازه | 32*32*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1400 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |