| اندازه | 30*20*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی، بدون BPA |
| مایع داخل | ژل خنک کننده، غیر سمی |
| رنگ ها | سفید |
| اندازه | 19.5 * 17.2 * 3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 750 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 18.6 * 10.3 سانتی متر، 22.5 * 13.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 250 گرم / 500 گرم |
| مواد بیرونی | مواد غذایی نایلون PE |
| مواد داخلی | pcm |
| رنگ | آبی روشن، آبی، آبی تیره؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 10.8 * 5.8 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 100 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیطی |
| داخل مایع | SAP CMC |
| رنگها | قرمز |
| مشخصات | 13.5 * 13.5 * 2 سانتی متر، 200 گرم |
|---|---|
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | 19*7*1 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 100G |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | قابل سفارشی سازی |
| اندازه | 16.5 * 10.2 * 3cm؛ 19.5 * 12 * 3cm19.5 * 17.2 * 3cm؛ 23.5 * 19.5 * 3cm |
|---|---|
| وزن | 350 گرم؛ 450 گرم؛ 750 گرم؛ 1000 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد درونی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان سفارشی کرد |
| اندازه | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| وزن | 1500 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | سفارشی |
| اندازه | 10.8 * 5.8 * 2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 100 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | قرمز |
| اندازه | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| وزن | 1500 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | سفارشی |