| نام محصول | کیسه کولر واکسن تاشو و قابل حمل کیف شانه |
|---|---|
| بعد خارجی | 45.2 * 31.7 * 34.3 سانتی متر |
| ابعاد داخلی | 37.5 * 23.5 * 26.2 سانتی متر |
| ظرفیت | 24 لیتر |
| وزن | 3 کیلوگرم |
| تایپ کنید | جعبه کولر جاروبرقی |
|---|---|
| اندازه بیرونی برای جعبه EPP | 58*38*54 سانتی متر |
| اندازه داخلی برای جعبه EPP | 53*30*47 سانتی متر |
| ظرفیت جعبه EPP | 74.7 لیتر |
| مواد بیرونی | پارچه آکسفورد |
| تایپ کنید | جعبه کولر جاروبرقی |
|---|---|
| اندازه بیرونی برای جعبه EPP | 36*22*25 سانتی متر |
| اندازه داخلی برای جعبه EPP | 47*31*36.5 سانتی متر |
| ظرفیت جعبه EPP | 19.8 لیتر |
| مواد بیرونی | پارچه آکسفورد |
| نام محصول | کیسه انتقال جعبه خنک کننده زنجیره سرد قابل حمل واکسن |
|---|---|
| بعد خارجی | 295*215*260 میلی متر |
| بعد داخلی | 225*150*190 میلی متر |
| ظرفیت | 6.5 لیتر |
| وزن | 3 کیلوگرم |
| نام محصول | جعبه حامل واکسن کوچک قابل حمل 4 لیتری را برای ذخیره سازی 2 تا 8 درجه سانتی گراد سفارشی کنید |
|---|---|
| ابعاد خارجی | 23*17*17 سانتی متر |
| ابعاد داخلی | 21*14*14 سانتی متر |
| ظرفیت | 4 لیتر |
| وزن | 1 کیلوگرم |
| تایپ کنید | جعبه کولر جاروبرقی |
|---|---|
| اندازه بیرونی برای جعبه EPP | 58*38*54 سانتی متر |
| اندازه داخلی برای جعبه EPP | 53*30*47 سانتی متر |
| ظرفیت جعبه EPP | 74.7 لیتر |
| مواد بیرونی | پارچه آکسفورد |
| نام محصول | جعبه خنک کننده واکسن حمل و نقل واکسن با ظرفیت 345 لیتری تاشو پزشکی |
|---|---|
| بعد خارجی | 1060*770*710 میلی متر |
| ابعاد داخلی | 930*640*580 میلی متر |
| ظرفیت | 345 لیتر |
| وزن | 16.5 کیلوگرم |
| نام محصول | 32 لیتر PU عایق جعبه کولر پزشکی ظرف ذخیره سازی معرف |
|---|---|
| بعد خارجی | 44x44x45 سانتی متر |
| ابعاد داخلی | 32x32x32 سانتی متر |
| ظرفیت | 32 لیتر |
| ضخامت | 6 سانتی متر |
| نام محصول | جعبه حامل واکسن کوچک قابل حمل 4L را برای ذخیره سازی 2-8 درجه سانتیگراد سفارشی کنید |
|---|---|
| بعد خارجی | 23 * 17 * 17cm |
| بعد داخلی | 21 * 14 * 14cm |
| ظرفیت | 4L |
| وزن | 1 کیلوگرم |
| نام محصول | جعبه خنک کننده 20 لیتری EPP مواد ذخیره سازی پزشکی جعبه زنجیره سرد |
|---|---|
| ابعاد خارجی | 450x284x330mm |
| ظرفیت | 20 لیتر |
| مواد بیرونی | کیف آکسفورد |
| داخل مواد | فوم EPP |