| نام محصول | بشقاب های سرد یوتکتیک غیر سوز آور پیک نیک قابل استفاده مجدد |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه | 14.3*7.7*3.8cm، 17.3*9.6*3.8cm، 21*11.6*3.8cm یا سفارشی |
| OEM | آره |
| سازگار با محیط زیست | آره |
| مواد بیرونی | HDPE |
| اندازه | 30*20*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 31.5*17.5*1.8 سانتي متر |
|---|---|
| وزن | 800 گرم |
| مواد بیرونی | پلی اتیلن با چگالی بالا HDPE درجه مواد غذایی |
| مایع داخل | ژل SAP |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 35*15*3.5cm 19*15*1.8cm 25*15*1.5cm 25*15*3.5cm 31.5*17.5*1.8cm |
|---|---|
| وزن | 1500 گرم 400 گرم 550 گرم 1000 گرم 800 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | ژل SAP |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 17.5 * 14.5 * 2.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 450 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک جامد HDPE ایمن |
| مایع داخل | ژل خنک کننده |
| رنگ ها | قابل سفارشی سازی است |
| نام محصول | تولید بطری خنک کننده آجر یخی بسیار بزرگ HDPE خالی مورد تایید مواد غذایی |
|---|---|
| اندازه | سفارشی |
| ظرفیت | سفارشی |
| مواد بیرونی | پلاستیک hdpe درجه مواد غذایی |
| مواد داخلی | SAP/CMC/PCM |
| نام محصول | بسته های قابل استفاده در مایکروویو تغییر اندازه فاز PCM دور قابل استفاده مجدد برای حیوانات اهلی |
|---|---|
| اندازه | 23.5 * 3cm ، 1100ml |
| نصب شده | آره |
| کد HS | 3824999999 |
| مواد بیرونی | پوسته پلاستیکی PP |
| اندازه | 18*9.5*2.8 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 350 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| نام محصول | جعبه خنک کننده عایق تاشو بزرگ برای واکسن خون حمل و نقل |
|---|---|
| مواد بیرونی | کیف پارچه ای آکسفورد |
| مواد داخلی | مواد داخلی |
| اندازه بیرونی | 1060*770*710mm |
| اندازه داخلی | 930*640*580 میلی متر |
| نام محصول | یخچال قابل حمل و قابل استفاده مجدد سخت بزرگ سفارشی می تواند آجر خنک تری برای آبجو بنوشد |
|---|---|
| اندازه | 25*13*8 سانتی متر |
| حجم | 1500 میلی لیتر |
| استفاده | نگهدارنده خنک کننده قوطی آبجو، شراب |
| مواد | HDPE+SAP/CMC/PCM |