| اندازه | 23.5 * 19.5 * 3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| ماده داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 30.7*26.8*2.5cm؛ 35.7*30*2.5cm؛ 43.7*33*2.5cm |
|---|---|
| وزن | 1400 گرم؛ 2000 گرم؛ 2700 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | قابل سفارشی سازی است |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | پودر خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | 21.5 * 14.5 * 2.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 650 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | قابل سفارشی سازی |
| اندازه | 245*1145*15mm |
|---|---|
| وزن | 390 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | قابل سفارشی سازی |
| اندازه | 14.5 * 11.5 * 4.8 سانتی متر |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 25x20x3cm |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیطی |
| داخل مایع | SAP CMC |
| رنگها | سفارشی |
| اندازه | 16.5 * 9.7 * 3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 400 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه | 15.8 * 9.8 * 3.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 400 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ سفارشی |
| اندازه | 17.5 * 9 * 3.5 |
|---|---|
| وزن | 500 میلی لیتر |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه غذایی |
| داخل مایع | ژل خنک کننده SAP |
| رنگها | آبی ، می تواند سفارشی شود |