| اندازه | 52.5 * 32.8 * 3.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 3500 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 7*7*1.4 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 45 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | پلیمر سوپر جاذب، کربوکسیل متیل سلولز |
| رنگ ها | آبی، قرمز، صورتی، سفارشی |
| اندازه | 40x26x4 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 3500 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 22 * 16.5 * 3.5cm |
|---|---|
| وزن | 800 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| مواد درونی | ژل خنک کننده |
| رنگ | می توان سفارشی کرد |
| اندازه | 20*12*3.5 سانتی متر |
|---|---|
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | 12 * 5.8 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 100 گرم |
| مواد بیرونی | HDPE مواد غذایی |
| در داخل مایکروویو | خنک کننده |
| رنگ | آبی، سفارشی |
| اندازه | 21.5 * 14.5 * 2.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 650 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | را می توان سفارشی کرد |
| نام محصول | جعبه خنک کننده پزشکی vip با ظرفیت 205 لیتر برای حمل و نقل ذخیره سازی واکسن |
|---|---|
| ابعاد خارجی | 92.5 * 52.5 * 65 سانتی متر |
| ابعاد داخلی | 83*45*55 سانتی متر |
| ظرفیت | 205 لیتر |
| وزن | 8.7 کیلوگرم |
| اندازه | 16.5 * 9 * 3.5 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 400 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک سخت HDPE درجه مواد غذایی |
| مایع داخل | خنک کننده خنک کننده |
| رنگ ها | آبی، می تواند سفارشی شود |
| اندازه بیرونی | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| اندازه داخلی | 14 * 14 * 12cm |
| لوازم جانبی | موج خنک فرم شکل موج |
| اندازه یخ بسته یخ | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
| تایپ کنید | بطری های شیر را سرد نگه دارید |