| اندازه | 21.3 * 14.5 * 4.3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 500 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 51.5*18*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1300 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی؛ می تواند سفارشی شود |
| اندازه | 30*20*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 31*28.5*3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 2000 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نام محصول | 200 میلی لیتر پلاستیک سخت غیر سمی خنک کننده یخ بسته یخچال یخچال برای کیسه ناهار |
|---|---|
| اندازه | 15 * 10 * 2 سانتی متر یا سفارشی |
| ظرفیت | 200 میلی لیتر |
| تولید کننده | آره |
| مواد بیرونی | HDPE |
| اندازه | 29*25*3 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1800 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| اندازه | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| وزن | 1500 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | سفارشی |
| اندازه | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| وزن | 1500 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیط زیست |
| مایع داخل | SAP CMC |
| رنگ ها | سفارشی |
| اندازه | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| وزن | 1500 گرم |
| مواد بیرونی | مواد HDPE محیطی |
| داخل مایع | SAP CMC |
| رنگها | سفارشی |
| اندازه | 62*42*3.4 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 7500 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | آبی؛ می تواند سفارشی شود |