| اندازه | 30 * 30 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 1300 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ قابل تنظیم است |
| اندازه | 30*30*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1300 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نام محصول | بسته ژل خنک کننده PCM ایمن مواد غذایی غیر سمی - سفارشی را بپذیرید |
|---|---|
| اندازه | 16.5 * 8.8 * 3.5 سانتی متر |
| وزن | 400 گرم |
| رنگ | قابل سفارشی سازی است |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| اندازه | 30 * 30 * 2cm |
|---|---|
| وزن | 1300 گرم |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی ؛ قابل تنظیم است |
| مشخصات | 13.5 * 13.5 * 2 سانتی متر، 200 گرم |
|---|---|
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |
| مواد داخلی | ژل خنک کننده |
| رنگ | سفید شفاف با مایع آبی؛ می توان آن را سفارشی کرد |
| نوع بسته بندی | قابل سفارشی سازی است |
| نام محصول | کیسه خنک کننده قابل حمل مومیایی کودک کیسه ذخیره شیر مادر برای 4 بطری |
|---|---|
| بعد خارجی | 15*15*14 سانتی متر |
| بعد داخلی | 14*14*12 سانتی متر |
| وزن | 400 گرم |
| داخل | آجر یخ 380 میلی لیتر |
| نام محصول | کیسه کولر عایق خنک کننده نوشیدنی قابل حمل ذخیره شیر مادر 6 بطری |
|---|---|
| بعد خارجی | 22*15*15 سانتی متر |
| ابعاد داخلی | 14*14*12 سانتی متر |
| وزن | 100 گرم |
| داخل | 600 میلی لیتر آجر یخ |
| نام محصول | کیسه کولر عایق خنک کننده نوشیدنی قابل حمل ذخیره شیر مادر 6 بطری |
|---|---|
| بعد خارجی | 15*15*14 سانتی متر |
| ابعاد داخلی | 14*14*12 سانتی متر |
| وزن | 400 گرم |
| داخل | آجر یخ 380 میلی لیتر |
| اندازه | 30*20*2 سانتی متر |
|---|---|
| وزن | 1000 گرم |
| مواد بیرونی | درجه مواد غذایی HDPE |
| مایع داخل | خنک کننده SAP / CMC / PCM |
| رنگ ها | قابل سفارشی سازی است |
| نام محصول | یخ پلاستیکی یخ قابل استفاده مجدد بزرگ یخ پلاستیکی یخ با استفاده از CE / FDA |
|---|---|
| اندازه | 17.5 * 11.5 * 1cm یا سفارشی |
| نصب شده | آره |
| سازگار با محیط زیست | آره |
| مواد بیرونی | پلاستیک HDPE |